Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do dobrych. W niniejszym porządku jego cena osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co jest dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest bodźcem do zabawie dla dużo kobiet. O ile spekulanci mogą zastosować ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w sukcesie działalności górników uderza to wyraźnie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najświeższych informacji wynika, że górnicy zrobili w tym ciągu jednej z najtrudniejszej wyprzedaży swoich sposobów z początku bieżącego roku. W praktyce widać to dlatego oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa znalazły się na ścianie rentowności (albo nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w tym czasie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w porównaniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to jedynie niewielki ułamek, to stosując pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, stanowiła toż inna najważniejsza taka sprzedaż w niniejszym roku.

O ile więksi górnicy z bogatszymi portfelami mogą sobie przyzwolić na budowanie swojej role i doświadczenie gorszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do rozwiązania, bądź ponad zawieszenia swojej ról, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najpoważniejszych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zakładają się oni wywoływać, zwiększając presję sprzedażową na rynku.

Jeśli sprawa na zbycie się nie poprawi a cena BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może zaprezentować się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w wynik którego trafi do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o