Patentowe wkładki do zamków - dlaczego warto je wybrać?

Patentowe wkładki do domów – dlaczego o je wybrać?

Poradnik Klienta

Zamontowanie zamka w drzwiach wejściowych to dobrze poważniejsza decyzja niż się wydaje. Nie wystarczy tylko zdecydować się na kup nowej wkładki. Znacznie ważniejsze jest przyjrzenie się jej trwałości i wadom antywłamaniowym. Jeżeli chcesz wymieniać budynek w drzwiach, sprawdź, dlaczego warto wybrać patentowe wkładki do zamków.

1. Wkładki do zamków odporne na włamanie
2. Wkładki do domów na duże lata

Wkładki do zamków w drzwiach wejściowych powinny spełniać zupełnie nowe wymagania niż zamki łączone w drzwiach wewnętrznych. W sypialni czy łazience zamek drzwiowy uznaje zbyt zadania przede każdym zapewnianie prywatności, natomiast wkładka w drzwiach wejściowych powinna chronić przed włamaniem oraz kradzieżą. Jeśli szukasz solidnego zamka do drzwi wejściowych, sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na wkładki do zamków patentowych.

Wkładki do zamków odporne na włamanie

Wkładki do zamków patentowe posiadają szereg atestów, dzięki którym zapewniane jest bezpieczeństwo ich wykorzystania oraz doskonała wartość ich dokonania. Każdy budynek z ostatniej liczby jest bardzo silniejszy niż klasyczna wkładka. Co ważne, zamki patentowe spełniają wymogi stawiane wobec wkładek antywłamaniowych. Dzięki temu ich położenie w drzwiach wejściowych zwiększa bezpieczeństwo oraz utrudnia złodziejom otwieranie zamka.

Patentowe wkładki do zamków są znacznie odporniejsze na rozwiercanie przy zastosowaniu najpopularniejszych narzędzi. Każda z wkładek tego wariantu jest zaopatrzona w określoną ochronę przed uszkodzeniem manipulacyjnym, dlatego złodzieje zwykle rezygnują z włamania, gdy zauważają zamek patentowy w drzwiach. Co ważne, możliwe jest danie wkładek dwustronnych, krótkich, antypanicznych, cylindrycznych, z gałką lub obustronnie otwieranych. Dzięki temu patentowy zamek pasuje do wszelkiego wzorze drzwi i poprawia zamontowanie klamki lub gałki z dodatkowej strony skrzydła drzwiowego.

Wkładki do domów na duże lata

Ze względu na znaczną siła na uszkodzenia i włamanie, zamki patentowe są dane do wieloletniego użytkowania. Wkładka może żyć często otwierana oraz kierowana bez obaw o jej przypadkowe zniszczenie. Dzięki temu każdy model zamka patentowego jest udanym zestawem do drzwi wejściowych. Częste wymienianie wkładek jest przykre i tworzy zbędne koszty, i jedno, solidne zamykanie jest popularniejsze. Wystarczy, że się na nie postawi, a wręczy się sobie nie tylko znacznie większy poziom bezpieczeństwa oraz kontrole przeciwwłamaniowej, a też wielkie oszczędności finansowe.

zobacz również Patentowe wkładki do zamków – dlaczego warto je wybrać?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments